Каменебрідський габро (UKRAINIAN NIGHT)

чорний

   Каменебродский габбро черный

 

 

Фізико-механічні дані

 
Комерційна назваUkrainian Night
ПородаГабро
Місценародження

Каменебрідське

Об'ємна вага2820-2950 кг/м3
Водопоглинання0,12%
Міцність на стискання241-262 MPa
Стиранність0,51-0,59 г/см2
Клас природної радіації1 Клас

Родовище: с. Кам'яний Брід, Коростишівського району, Житомирської області. І тому називають: Каменобрідським габро або UKRAINIAN NIGHT, чорний граніт.

 

Характеристики

 

Габро - гірська вулканічна порода каменю. Даний камінь є окремою породою, але його дуже часто називають гранітом, так як за своїми характеристиками ці матеріали дуже близькі. Щільність: 2,82-2,95 г / см ³. Він належить до 1-го класу по радіоактивності. І завдяки цьому його можна застосовувати як в зовнішніх так і внутрішніх роботах.

Габро володіє чорним кольором, але йому характерно створювати контрастність: шліфованого або термообробленого - світло-сірий, а після обробки полірувальним верстатом він стає насичено-чорним з дрібними природними вкрапленнями.

 

Застосування

 

Габро є міцним та надійним каменем, якому характерно: практичність, довговічність, цілісність і привабливість на довгі роки. Цей матеріал стійкий до зовнішніх впливів, спокійно переносить перепади температури, пряме ультрафіолетове випромінювання і атмосферні опади.

Використовується в якості будівельного та  облицювального каменю високої міцності для зовнішньої=го та внутрішнього облицювання. Цей камінь підходить для виготовлення різних монументів, сходинок, підвіконь, балясин, важких художніх форм, а також бруківки, облицювальних плит.

Image
Капустинский Гранит, красный
Image
Габбро Каменобродское , черный
Image
Покостовский Гранит, серый