Купить гранитный подоконник
Гранитные подоконники
Подоконники из гранита

 

Гранітні підвіконня

 

Підвіконня з природного каменю все частіше застосовуються власниками квартир і будинків. Це пов'язано не тільки з міцністю каменю, довговічністю і красою, але також і з ознакою розкоші і стилю. Вони приємні на погляд і дотик, до того здатні додати дизайну інтер'єру особливу красу і вишуканість, підкреслюючи його стиль, респектабельність і високий статус своїх власників. Підвіконня з натурального каменю користуються особливою увагою.

 

Переваги підвіконь з граніту

 

На відміну від дерев'яних і пластикових, підвіконня з натурального каменю на порядок міцніше і не потребують спеціального догляду. Вони прослужать багато років, не втративши яскравості забарвлення та міцності.

Основні переваги:

  • вони дуже практичні;
  • мають низький рівень водопоглинання;
  • невибагливі в догляді, їх досить протирати вологою серветкою;

  • стійкі до значних перепадів температур, завдяки чому їх можна спокійно використовувати поряд з опалювальними системами або розміщувати під прямими сонячними променями;

  • відрізняються великою різноманітністю кольорів, кожне родовище з наявних дає свій неповторний візерунок.

Підвіконня з граніту є символом стилю і доброго смаку. У кожному інтер'єрі, з будь-якими вікнами він стане елегантною родзинкою.

 

Ціна на гранітні підвіконня

 

Насправді підвіконня з граніту не так дорого коштують, як багато хто думає. Ціна безпосередньо залежить від розмірів, товщини, родовища каменю та варіанту фаски.

В середньому вартість буде такою ж, як і пластикового підвіконня, але при цьому гранітне полотно набагато довше буде зберігати свій первинний вигляд і вимагати набагато менше догляду.

Зателефонуйте або напишіть нам і ви будете приємно здивовані нашими цінами на гранітні вироби. При виготовленні продукції наша компанія оперує заданими замовником розмірами і формами, тому такі вироби можуть бути лише замовними. Точну вартість виробу ви можете дізнатися у нашого менеджера, відправивши нам креслення або ескіз із зазначеними розмірами. Виготовлення може зайняти від двох до трьох тижнів, можливий самовивіз або доставка будь-яким зручним способом, який обере замовник.

Для більш детальної інформації телефонуйте за телефонами:
 097 77 33 211
 099 299 28 99