Балясини з граніту

 

Гранітні балясини і перила - основні елементи сучасних сходів, це уособлення вишуканості, витонченості і функціональності. Спочатку балясини були придумані для безпеки і зручності, проте саме вони надають сходи особливий шарм, перетворюючи її на справжній витвір мистецтва. На вироби з граніту не впливає ні вологість, ні температура, згодом вони не втрачають зовнішній вигляд, не руйнуються, не вимагають особливого догляду і можуть прослужити цілу вічність.

У виробництві балясин ми використовуємо український граніт різних родовищ (чорний габро, лезниківський, лабрадорит та інші кольори). Дані вироби прийнято називати точеними, вони виготовляються на спеціальних токарних верстатах і мають в горизонтальному перетині коло. Установка може виконуватися на окремі, або загальні подбаляснікі. Перила можуть бути прямі і радіальні.

 

 

Розміри балясин та перил з граніту

 

Стандартні розміри: діаметр - 10-20 см, довжина - 80-100 см. Під замовлення можливо виготовити вироби діаметром до 50 см і довжиною до 180 см. Розробляючи проект, потрібно врахувати деякі співвідношення. У балясинах - це співвідношення самого тонкого діаметра елемента до діаметру самої заготовки. У перилах - чим більше довжина, тим товщі повинні бути перила 

 

Переваги виробів з натурального каменю:

Міцність граніту забезпечує виробам багаторічний термін служби без ремонту і замін.Граніт стійкий до механічних і хімічних впливів, витримує будь-які кліматичні умови.Забарвлення відмінно переносить сонячні промені і не змінює своєї фактури.Різноманітність каменів дозволяє вибрати підходящий варіант, який добре впишеться в інтер'єр і доповнить дизайн архітектура.

 

Застосування балясин та перил

 

Використовуються в оформленні сходових маршів, балконів, як окремі елементи в ландшафтному дизайні. Балясини і перила з граніту в першу чергу несуть декоративну функцію, але також дають безпеку і додаткову зручність, особливо коли є маленькі діти. Більшою мірою застосовуються в зовнішніх сходах, однак і всередині приміщень вони досить затребувані. Такі вироби додадуть загальному вигляду заміського будинку стриманий і в той же час вишуканий стиль. Тому їх так часто використовують в будівництві театрів, музеїв, державних установ.

 

Купити гранітні балясини в "Granite Market"

 

Балясини - вироби, які мають індивідуальні розміри і форму, а тому вони виготовляються тільки під замовлення. Ви отримаєте унікальні, неповторні елементи.  Наша кампанія виробляє балясини з цільного шматка граніту. В даному випадку потрібні досвід і навички роботи на верстатах, а також хороші знання структури каменю. Наші співробітники створять вироби точно за обраним зразком. Ціна на балясини з граніту буде залежати від висоти, кількості виробів і вибраного кольору каменю.