Накладные ступени из гранита

Накладні сходи на відміну від суцільних  монтуються на вже готову бетонну, цегляну або металеву конструкцію у формі сходів, тобто облицьовують її. 

Цей вид сходів складається з двох деталей: проступок (горизонтальної плити) і підпроступок (вертикальній плити під проступком). Але може включати в себе тільки проступок, коли застосовується в відкритих сходових маршах, гвинтових і дугових сходах на уже готовую бетонную, кирпичную или металлическую конструкцию в форме ступени, т.е. облицовывают ее.

 

 

Накладні сходи з граніту

 

Володіючи всіма необхідними характеристиками, накладні сходи з граніту ідеально підходять для об'єктів з середньою і великою прохідністю, без проблем можуть використовуватися в регіонах з суворим кліматом, вони стійкі до ударів, не деформуються.

Облицювання сходів гранітом - це надійність, міцність і довговічність, адже граніт є одним з найміцніших порід, що добуваються в Україні

 

Поверхня гранітних сходів

 

Поверхня може бути оброблена одним із таких способів:

  • Полірування. В основному застосовується для внутрішніх сходів. Така фактура може бути виконана і для вуличної вхідної групи, але тоді вона повинна мати елементи проти ковзання, наприклад, шорсткі смуги, абразивний стрічка, паралельні пропили, інакше вироби будуть дуже слизькими і травмонебезпечними.
  • Термообробка. Такий вид обробки є чудовим варіантом для зовнішніх сходів, оскільки робить сходи практично не слизькими і забезпечує безпеку переміщення в будь-який час року.

 

Види та особливості

Накладні сходи можуть бути:

  • Прямими;
  • Криволінійними;
  • Радіальними

 

Радіальні відрізняються плавністю ліній, дозволяють втілювати найрізноманітніші ідеї дизайнерів. Кількість стиків мінімальне, виглядають вони потужно і суцільно.

Накладні сходи можуть бути виконані з модульних плит, які прямо збирають на об'єкті. В даному випадку вони будуть мати форму багатогранника, що істотно знижує ціну на гранітні сходи.

Підсходини можу знаходиться в різному становищі щодо проступка. Він може або вирівнюватися по краю, або бути трохи втоплений. Щоб волога не потрапляла в стики, бажано робити капельник. Це не великий пропил на нижньому боці сходини, що захищає шви від води, яка може пошкоджувати його. Ця деталь не помітна, але вона є надзвичайно важливою, оскільки допомагає продовжити термін експлуатації сходівотличаются плавностью линий, позволяют воплощать самые разные идеи дизайнеров. Количество стыков минимальное, выглядят они массивно и цельно.

 

Торцеві профілі сходів (фаска)

 

На виступаючої частини проступка може бути зроблена додаткова обробка у вигляді фаски. Вона захищає край вироба від відколів і надає більш благородний вид. Торець сходини може мати таку ж поверхню, як і підсходинок, а може бути іншої фактури. Все залежить від побажань замовника і товщини граніту. Торцевий профіль для накладних гранітних виробів може мати фаску від 1 до 10 мм.

Щоб зробити розрахунок або оформити замовлення, перейдіть на сторінку контакти та зв'яжіться з нами за телефоном або за допомогою форми зворотнього зв'язку. Для перегляду видів граніту запрошуємо на сторінку каталог каменю, де ви зможете ознайомитися з кольорами, характеристиками та особливостями різних родовищ.