Очеретянський лабрадорит (VOLGA BLUE)

чорний

Очеретянский лабрадорит черный

 

Фізико-механічні дані

 
Комерційна назваVolga Blue
ПородаЛабрадорит
РодовищеОчеретянське
Об'ємна вага2752-2840 кг/м3
Вологопоглинання0,18-0,21%
Прочність на стиск162-172 MPa
Стиранність0,76 г/см2
Клас природної радіації1 Клас

 

Родовище: с. Очеретянка, Житомирська область, Черняхівського району. Його називають: Очеретянский лабрадорит або VOLGA BLUE, чорний граніт з блакитними очима.

 

Характеристики

 

Лабрадорит - грубозерниста гірська порода каменю. Щільність: 2,7-2,8 г / см ³. Він належить до 1-го класу по радіоактивності. І тому його можна застосовувати без обмежень. Очеретянский лабрадорит характеризується темно-синьою кристалічною структурою. Домінуючим кольором є чорний з грубозернистими синіми гранулами. Мінеральний склад надає виробам з лабрадориту приголомшливий зовнішній вигляд і гру синього кольору. Він міцний, зносостійкий і вологостійкий, що не піддається ніяким атмосферним або побутовим температурним впливам, на поверхні не залишається плям або дрібних механічних пошкоджень. В процесі застосування - дуже довгий час зберігає природну красу, блиск, статусний блиск і не потребує спеціального догляду.

 

Застосування

Застосовується в якості будівельного та облицювального каменю для зовнішнього та внутрішнього облицювання. Цей камінь підходить для виготовлення:

бруківки, сходів, підвіконь,, стільниць, столиків, лавочок, колон, балясин, плитки для облицювання, куль, ваз та ін.

Image
Капустянський Граніт, червоний
Image
Габро Каменебрідське, чорний
Image
Покостівський Граніт, сірий