Осниківський лабрадорит (Irina Blue)

 чорний

Осныковский лабрадорит черный

 

Фізико-механічні дані 

 

 
Комерційна назва Irina Blue
Порода Лабрадорит
Родовище Осниківське
Об'ємна вага 2790-2900 кг/м3
Вологопоглинання 0,03-0,11%
Прочність на стиск 131-174 MPa
Стиранність 0,69-0,74 г/см2
Клас природної радіації 1 Клас

Родовище: видобувається в Черняхівському районі біля с. Осникі і в тому ж районі, в кілометрі від с. Осникі. Його називають: Осниківський лабрадорит або IRINA BLUE, чорно-зелений граніт з блакитними очима.

 

Характеристики

 

Лабрадорит - грубозерниста гірська порода каменю. Щільність: 2,79-2,9 г / см ³. Він належить до 1-го класу по радіоактивності. І застосовують його без обмежень. 

Це дуже вишуканий камінь, який насичений темно-сірим кольором з жилками зеленуватого кольору. Вишуканість йому надає блакитна іризація. Картину довершують переливи кольорова тональність в темно-зелених і темно-синіх кольорах. 

Лабрадорит Осниківського родовища має дуже високу міцність, зносостійкість і вологостійкість. Осникі не бояться атмосферних або побутових температурних перепадів, на поверхні не залишається плям або дрібних механічних пошкоджень, не підпадає під вплив кислот. У процесі використання зберігає природну красу, блиск, статусний лиск і не потребує спеціального догляду.

 

Застосування

 

Володар відмінних декоративних властивостей, завдяки чому його використовують в ландшафтному дизайні, архітектурі, будівництві, декоративній обробці фасадів та інтер'єрів, а також у виробництві ритуальних виробів.

Image
Капустинський Граніт, червоний
Image
Габро Каменебрідське, чорний
Image
Покостівський Граніт, сірий