Лінійні облицювальні парапети 

Image

Найпростіший і недорогий вид парапету. Підстава може бути облицьований будь-якими кам'яними плитами: модульними, колотими, мозаїкою, брекчией або плитняком. В економічному варіанті кришку парапету роблять з тих же модульних плит з обробкою зовнішніх торців.

Радіальні парапети з облицюванням модульними плитами

Image

При зведенні парапетів малого радіусу вертикальні плити монтуються вертикально. Завдяки підгонці деталей на об'єкті досягається істотна економія. 

Радіальні парапети, облицьовані плитою в розмір

Image

Кришка парапету тут виконана з криволінійних сегментів. А кількість швів на його бортах зведено до мінімуму за рахунок плит, зроблених в розмір - на всю висоту. Такі деталі значно простіше закріпити механічно, збільшивши надійність і довговічність облицювання. Парапет в цьому випадку виглядає більш монолітно і дорого.

 

Накривочні гранітні плити 

 

Накривним гранітні плити - це кришка парапету, що надає йому завершеного вигляду і захищає облицювання від дощової води. Ці вироби, призначені для зовнішнього і внутрішнього облицювання елементів будівель, парканів, підлог, басейнів, ступенів, цоколів.

 

Переваги накривок з граніту

 

Накривки з граніту найчастіше виготовляють з дрібнозернистих родовищ граніту (наприклад, Габбро, Покостовский). Такі вироби відрізняються сверхпрочностью, мають гарний і естетичний зовнішній вигляд. Граніт яваляется ідеальним матеріалом для виготовлення парапетів і накривного плит. У нього найвищі показники морозостійкості, стійкості до тертя, водопоглинання, граніт має підвищену стійкість до впливу механічних і фізичних факторів. До того ж, він здатний тривалий час чинити опір атмосферним впливам, зберігаючи при цьому первинні властивості і зовнішній вигляд. 

 

Парапет є невисокий бортик, що виконує функцію огорожі на мостах, набережних, терасах та інших об'єктах. До того ж парапети є декоративним елементом на балконах і дахах будинків. Їх часто використовують як основу для інших деталей декору - скульптур, ваз, ліхтарів.

 

Купити накривочні плити і парапети з граніту 

 

Наша кампанія виготовляє накривочні плити з граніту під замовлення. Торець може бути профільним або просто рівним, бажано знизу плити зробити капельник (проріз для відсікання води, що захищає проникнення під плиту). Верхня поверхня плити може мати як поліровану поверхню, так і термооброблену. Для замовлення або попереднього прорахунку звя'жіться з нами за вказаним телефоном або напишіть нам в онлайн-чат.