Гранитная брусчатка

 

 

Колотая брусчатка

Колотая брусчатка

Пиленая брусчатка

Пиленая брусчатка

Пилено-колотая брусчатка

Пилено-колотая брусчатка

Галтованная брусчатка

Галтованная брусчатка

Гранітна бруківка від виробника. Низькі ціни.


Бажаєте купити гранітну бруківку по найкращій ціні?  Ми із задоволенням допоможемо вам в цьому. У нас є бруківка по акційній ціні.

Працюємо з різними місценародженнями України, використовуємо камінь тільки високої якості. У нас власне виробництво та доступні ціни на граніт. Для зручності покупців ми створили складський комплекс, який дозволяє купити граніт відразу. Відвідавши нашу виставкову залу, ви зможете ознайомитися зі зразками продукції, побачити варіанти укладки, отримати грамотну консультацію, а також купити бруківку на місці, без довготривалого очікування.


Якщо  вам потрібне долговічне покриття, яке служить все життя, то гранітний матеріал – це те, що треба. Мощення каменем - найдревнійший спосіб покриття доріг. Спочатку каміння для укладання доріг ніяк не обробляли. Пізніше майстри навчилися надавати каменю прямокутну форму. Це і стало початком.


Бруківка з граніту є найпопулярншою та найзатребуванішою і в наш час. Даний матеріал має природнє походження, є надзвичайно цупким та надзвичайно статусним. Ціна на граніт вища, ніж на цементну тротуарну плитку, але це вигідна пропозиція, яка окупає себе в повній мірі.


Дорожнє покриття на все жяття: Бруківка з граніту

 

Граніт найпопулярнійший матеріал для виробництва кам'яної бруківки. Він використовується на усіх  континентах ось вже декілька тисячоліть. Бруківка з граніту доступна в різних кольорових гамах. Покриття з каменю зможе перетворити любу территорію, зробив її соліднішою та елегантнішою.  Гранітний матеріал використовують для  облаштування дорожніх покриттів, облаштування  території: фундамента будинку, сходинок, квітників та ін. 


Бруківка з граніту та її найкращі якості 


Граніт має багато переваг:


•  Це природній матеріал з унікальною палітрою відтінків;
• Стійкий до стирання, сколів та тріщин, довговічний;
• Стійкий до дії агресивного середовища та великим перепадам температур;
• Підходить для багаторазового використання;
• Гранітна поверхня не затримує воду;
• Разноманітна палітра відтінків дозволить реалізувати найрізноманітніші фантазії та зробити унікальне покриття;
• Технологічний, не важкий в вкладанні;
• Придбання бруківки з граніту економічно вигідне  та повністю окупається.


Види бруківки з граніту


Наша компанія «Granite Market» виготовляє такі види гранітної бруківки:

 

Пиляну  термооброблену

Використовується при укладанні елітних зон: площі, парадні входи, торгівельні центри, резиденції, парки та  сквери. Укладання такої плитки виходить рівним та практично безшовним, що надає покриттю особливу презентабельність та дорогий вигляд. Зручна 
при укладанні візерунків.

Колоту

Використовується там, де рівність стиків не сильно відчутна. Це пішохідні доріжки, зони парковок,  зони барбекю, садові та паркові стежинки. Поверхня, викладена колотою бруківкою, отримує максимально натуральній природній вигляд;

Пилено-колоту 

4 бокові грані пиляні, а дві інші — колоті. Мощення здійснюється легко, шви виходять мінімальні.

Галтовану

Цей вид має скруглені кути, вона чудово підходить для покриття проїзної частини, парковых стежинок, пішохідних доріжок та садових участків. Особлива галтована фактура надає покриттю середньовікову елегантність, створюючи ефект «старого міста».


В Granite Market  можна купити гранітну бруківку по найкращій ціні


У нас в Granite Market ви можете купити бруківку з граніту, гранітний бордюр, гранітні плити, габіони та інші вироби з каменю по дуже вигідній ціні. Привабливість  наших цін на граніт забезпечує:

• Власне виробництво;
• Налагоджена система прямих поставок;
• Довготривала співпраця з багатьма місценародженнями каменю по Україні.


Зателефонуйте або напишіть нам, наші менеджери із задоволенням проконсультують вас, допоможуть  помогут визначитися з вибором та запропонують вам найкращу ціну на бруківку.